Gowarzewo "Brzozowy Zakątek"

Opis realizacji

„Brzozowy Zakątek” to kolejna inwestycja firmy AWW Development Sp. zoo Sp.k., realizowana tym razem w malowniczej podpoznańskiej miejscowości Gowarzewo. Przy ul. Czereśniowej, w centrum Gowarzewa powstaje 18 domów w zabudowie szeregowej w dwóch ciągach. Każdy z domów będzie posiadał bardzo duży ogród od 170 aż do 340 m2, a całość zlokalizowana jest na przepięknej działce otoczonej brzozami i zagajnikiem krzewów aronii.

Wszystkie domy zostały starannie zaprojektowane, tak aby spełnić wszelkie wymagania klientów. Ceniąc przestrzeń staraliśmy się, aby Nasz projekt był niezwykle funkcjonalny i dawał dużo możliwości dopasowania domu do własnych potrzeb. Każdy segment składa się z dwóch pełnych kondygnacji: parter to duży przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, małą łazienką i pomieszczeniem gospodarczym; piętro to trzy ustawne pokoje plus duża łazienka. Dla osób potrzebujących więcej przestrzeni oferujemy jeszcze kolejną kondygnację do własnej aranżacji – przestronne pełnowymiarowe poddasze o powierzchni 17m2 przy zachowaniu pełnej wysokości. Jego wielkość daje kolejne możliwości adaptacji powierzchni na własne potrzeby użytkowe. 

Każdy z domów został zaprojektowany tak, aby spełniał założenia programu MDM. Istnieje więc możliwość uzyskania dodatkowego dofinansowania sięgającego od 20.871 zł aż do 89.411 zł.

Gowarzewo jest jedną z najbardziej i najszybciej rozwijających się miejscowości na południowy wschód od Poznania. Leży zaledwie 3 km od Tulec, 5 km od Swarzędza, ok. 12 km od Poznania, a do tego bardzo dobre położenie komunikacyjne zapewnia szybki dojazd z każdej strony. W odległości zaledwie 2 km od Gowarzewa przebiega droga ekspresowa S-5 wraz z węzłem komunikacyjnym Kleszczewo, dzięki czemu można szybko dotrzeć na pobliską autostradę A2. Dla osób bez samochodu – komunikacja autobusowa zapewnia szybki dojazd z Gowarzewa do Poznania na rondo Rataje – czas przejazdu to ca. 25 minut.

Malownicza miejscowość Gowarzewo liczy obecnie ok. 1.500 mieszkańców. Budowana inwestycja znajduje się w centrum, przy głównej drodze Swarzędz – Tulce. W bliskiej odległości ok. 500m powstaje właśnie market spożywczy DINO oraz przedszkole gminne.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

507 571 000 biuro@home4you.com.pl