Poznań "Tarasy Pstrowskiego II"

Opis realizacji

„Tarasy Pstrowskiego II” to Nasza kolejna inwestycja, realizowana w miejscu które łączy bliskość centrum ze spokojem i ciszą przedmieścia. Przy ul. Pstrowskiego w Poznaniu, na bliskiej Starołęce powstało 12 domów w zabudowie szeregowej wraz z przynależnymi garażami i miejscami postojowymi. Każdy z domów posiada dużą działkę od 150 aż do 290m2, a całość osiedla zlokalizowana jest w spokojnej zielonej części miasta z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym.

Domy zostały dokładnie zaprojektowane a ich rozkład przemyślany pod kątem każdego klienta, zapewniając wszelkie potrzeby mieszkaniowe i użytkowe. Domy posiadają zróżnicowaną powierzchnię od 72 aż do 96m2, niemniej jednak każdy z nich składa się z dwóch pełnowymiarowych kondygnacji: parter z dużym przestronnym salonem połączony z aneksem kuchennym, mała łazienka i pomieszczenie gospodarcze; piętro zaś to w zależności od domu 2 lub 3 pokoje plus duża łazienka. Dla osób potrzebujących jeszcze trochę przestrzeni oferujemy możliwość zagospodarowania poddasza, które daje kolejne możliwości adaptacyjne pod kątem potrzeb użytkowych. Każdy dom posiada możliwość zaparkowania auta bezpośrednio przed wejściem, a dla wymagających zaprojektowane zostały dodatkowo garaże oraz miejsca parkingowe. Dojazd do inwestycji odbywa się miejska drogą asfaltową oraz wewnętrzną wyłożoną kostką betonową.

Każdy z domów został zaprojektowany tak, aby spełniał założenia programu MDM. Istnieje więc możliwość uzyskania dodatkowego dofinansowania inwestycji sięgającego od 22.926 zł aż do 89.411 zł !!

Starołęka to niedoceniana dzielnica Poznania, najprężniej rozwijająca się w ostatnich latach. Zrealizowana inwestycja położona jest przed przejazdem kolejowym na Starołęce, więc unikamy wszelakich korków z nim związanych. W odległości ca. 400m znajduje się pętla tramwajowa, mnóstwo sklepów spożywczych i innych. Przystanek autobusowy komunikacji miejskiej znajduje się w odległości niespełna 50m !! Dojazd do ronda Starołęka z pasażem Rondo i Selgrosem to ca. 3km i 5 minut jazdy samochodem.

 

Plan osiedla

 

 


 

Skontaktuj się z nami

507 571 000 biuro@home4you.com.pl